ПОКАНА ЗА НАГРАЖДАВАНЕ - XXVI МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР "ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР" 2017
на  6 ДЕКЕМВРИ от 18:30 ч. - ГРАНД ХОТЕЛ "ПЛОВДИВ"
НА ТРАДИЦИОННИЯ  КОЛЕДЕН БАЛ НА ЗВЕЗДИТЕ
4 клас 
ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ: от I до XXVIII място
Забележка: Оцветените в жълто са възпитаници на Академия "21 век"
 
Място Име Клас Училище Град Точки
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ ОТ 91 ТОЧКИ 
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ - I МЯСТО - ЗЛАТЕН МЕДАЛ
1 Венета Митрушева 4 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 136
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ - II МЯСТО - СРЕБЪРЕН МЕДАЛ
2 Димана Праматарова 4 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 133
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ - III МЯСТО - БРОНЗОВ МЕДАЛ
3 Александър Ангелов 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 126
3 Васил Цикалов 4 ОУ "Христо Ботев" Велинград 126
3 Радослав Семов 4 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 126
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ  
4 Емил Динков 4 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 122
4 Камелия Кърпачева 4 НУ "Христо Ботев" Пловдив 122
5 Данаил Полишев 4 СУ "Св. К.-К. Философ" Пловдив 119
5 Никола Цикалов 4 ОУ "Христо Ботев" Велинград 119
6 Моника Джамбова 4 ОУ "В. и К. Тютюнджиян" Пловдив 118
7 Анастасия Хронева 4 СУ "Св. Паисий Хилендарски" Пловдив 117
8 Васил Стойков 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 115
8 Ева Вълкова 4 ОУ "Д-р Петър Берон" Пловдив 115
9 Тодор Мекеров 4 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 113
10 Ванеса Андреева Трифонова 4 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 112
10 Величка Желязкова 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 112
11 Мария Петрова Спирова 4 НУ "Христо Ботев" Пловдив 111
12 Димо Събев 4 ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 110
12 Иван Стоянов 4 СУ "Св. Паисий Хилендарски" Пловдив 110
12 Катерина Тодорова 4 НУ "Св. Климент Охридски" Пловдив 110
13 Божидара Пухалева 4 ОУ "Д-р Петър Берон" Пловдив 108
13 Марина Кабаиванова 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 108
13 Николай Вълков 4 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 108
14 Ива Димова 4 ОУ "Елин Пелин" Пловдив 107
15 Боил Иванов 4 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 106
16 Александър Димитров 4 ОУ "Неофит Рилски" Пловдив 105
16 Васил Ботев 4 СУ "Димитър Матевски" Пловдив 105
16 Виктория Томбакова 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 105
16 Кристиян Колев 4 СУ "Св. К.-К. Философ" Пловдив 105
17 Антон Турийски 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 104
17 Мартин Атанасов Павлов 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 104
17 Светла Железарова 4 ОУ "Васил Левски" Пловдив 104
18 Давид Атанасов 4 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 103
18 Дара Томова Георгиева 4 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 103
18 Илия Илиев 4 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 103
18 Теодора Тодорова 4 НУ "Христо Ботев" Пловдив 103
19 Денислава Бонджева 4 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 102
20 Адриана Кика 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 101
20 Антон Тодоров 4 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 101
20 Ивайло Николов 4 СУ "Пейо Кр. Яворов" Пловдив 101
20 Йоана Антонова 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 101
20 Кирил Грозев 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 101
20 Лора Германова 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 101
20 Мария Василева Иванова 4 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 101
20 Петя Кушлева 4 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 101
21 Алекс Вецев 4 ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 100
22 Георги Стоянов Кацаров 4 ОУ "Васил Левски" Пловдив 99
23 Димитър Дончев Георгиев 4 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 98
24 Ангел Марински 4 ОУ "Стоян Михайловски" Пловдив 97
25 Михаела Миланова 4 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 95
26 Борис Инчев 4 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 94
26 Марина Стоянова 4 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 94
26 Сотир Козаров 4 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 94
26 Стивън Гочков 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 94
26 Никола Аджаров 4 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 94
27 Димитър Митев 4 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 92
28 Велислав Джелепов 4 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 91
28 Диана Начева 4 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 91
28 Елена Шеовска 4 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 91
28 Кристияна Мутафчиева 4 НУ "Христо Ботев" Пловдив 91
28 Мартин Димитров Павлов 4 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив 91
28 Мирослав Аврейски 4 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 91
28 Пламена Даскалова 4 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 91