Резултати на 79 участници (3 клас) в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.) в гр. Пловдив
3 клас 
от I до X място
НАГРАЖДАВАНЕ - 6 ДЕКЕМВРИ, 19:00 ч. - ГРАНД ХОТЕЛ "ПЛОВДИВ"
на традиционния КОЛЕДЕН БАЛ НА ЗВЕЗДИТЕ
Забележка: Оцветените в жълто са възпитаници на Академия "21 век"
Място Име Клас Училище Град Точки
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ ОТ 91 ТОЧКИ 
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ - I МЯСТО - ЗЛАТЕН МЕДАЛ
1 Даниел Валентинов Узунов 3 НУ "Петко Р. Славейков" Пловдив 110
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ - II МЯСТО - СРЕБЪРЕН МЕДАЛ
2 Михаела Савова Танева 3 ОУ "Кочо Честеменски" Пловдив 103
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ - III МЯСТО - БРОНЗОВ МЕДАЛ
3 Калоян Атанасов 3 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 96
СЕРТИФИКАТ ЗА ВИСОКИ ПОСТИЖЕНИЯ 
4 Ангел Кънчев Попов 3 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 95
5 Виктор Точев 3 ЧСУ "Дружба" Пловдив 91
5 Калоян Петров 3 ОУ "Кочо Честеменски" Пловдив 91
5 Мариян Пирпиров 3 ОУ "Яне Сандански Пловдив 91
СЕРТИФИКАТ ЗА ПОСТИЖЕНИЯ ОТ 80 ДО 90 ТОЧКИ
6 Александър Йовчев 3 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 89
6 Кристиян Митев 3 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 89
7 Иван Златков 3 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 88
8 Ивелина Павлова 3 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 85
8 Лилана Стефанова 3 СУ "Васил Левски" Карлово 85
9 Мария-Ана Спаски 3 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 81
10 Ваня Станоева 3 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив 80
10 Теодор Трендафилов 3 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 80
ПОСТИЖЕНИЯ ОТ 71 ДО 79 ТОЧКИ
11 Петър Петров 3 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 77
11 Рая Енева 3 СУ "Васил Левски" Карлово 77
12 Любомир Купанов 3 ОУ "Яне Сандански Пловдив 76
12 Филип Бозуков 3 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 76
13 Мартин Тошев 3 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 74
14 Иван Гъдев 3 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 73
15 Теодор Вълков 3 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 72
16 Георги Мустакеров 3 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 71
16 Мартин Рупски 3 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 71
УЧАСТИЕ ДО 70 ТОЧКИ 
17 Лиляна Ботева 3 СУ "Димитър Матевски" Пловдив 70
17 Мая Христова 3 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 70
18 Белла Георгиева Сребрева 3 НУ "Св. Климент Охридски" Пловдив 69
18 Сияна Багрянова 3 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 69
19 Ивет Илиева 3 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 67
20 Александър Вачев 3 ОУ "Пенчо Славейков" Пловдив 66
20 Кристиана Каекова 3 ОУ "В. и К. Тютюнджиян" Пловдив 66
21 Елена Филипова Вълева 3 ОУ "Васил Левски" Пловдив 65
22 Максим Иванов Стоянков 3 НУ "Св. Климент Охридски" Пловдив 63
23 Мерт Кяшиф 3 СУ "Отец Паисий" Пловдив 62
23 Никол Минчева 3 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 62
24 Пламена Минкова 3 СУ "Никола Йонков Вапцаров" Пловдив 61
25 Костадин Топалов 3 НУ "Петко Р. Славейков" Пловдив 60
26 Атанас Миланов 3 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 57
27 Александър Баев 3 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 56
27 Габриела Ганчева 3 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 56
27 Ева Миланова 3 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 56
27 Мирослав Димов 3 ОУ "Граф Н. Игнатиев" Пловдив 56
28 Николай Севриев 3 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 55
28 Петко Гешев 3 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 55
29 Димитър Мавродиев 3 ОУ "В. и К. Тютюнджиян" Пловдив 54
29 Христо Ников 3 СУ "Васил Левски" Пловдив 54
30 Димитър Иванов 3 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 52
30 Ная Атанасовска 3 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 52
31 Антоан Заимов 3 СУ "Св. Константин К. Философ" Пловдив 51
32 Магдалена Димитрова 3 ОУ "Васил Левски" Пловдив 50
33 Александър Чорбаджийски 3 122 ОУ "Николай Лилиев" София 49
33 Виктория Машева 3 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 49
33 Георги Янков 3 ОУ "Васил Левски" Пловдив 49
33 Риана Халачева 3 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 49
34 Валери Топалджиев 3 СУ "Св. Константин К. Философ" Пловдив 48
35 Божидара Димитрова 3 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 47
35 Елица Илийкова 3 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 47
35 Петър Раевски 3 СУ "Димитър Матевски" Пловдив 47
36 Габриела Семерджиева 3 ОУ "Христо Смирненски" Пловдив 45
37 Димо Арнаудов 3 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 44
37 Елизабет Дервишева 3 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 44
37 Иван Запрянов 3 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 44
38 Василена Тенчева 3 ОУ "Васил Петлешков" Пловдив 43
39 Александър Топлев 3 ОУ "Яне Сандански Пловдив 42
39 Андрей Дяков 3 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 42
39 Виктория Христева 3 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 42
39 Даниел Кузманов 3 СУ "Константин Величков" Пловдив 42
39 Ивелин Янчев 3 НУ "Петко Р. Славейков" Пловдив 42
39 Мартин Георгиев Петков 3 ОУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 42
40 Георги Калоянов 3 НУ "Петко Р. Славейков" Пловдив 41
41 Елена Лазарова 3 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 37
42 Илия Калоянов 3 СУ "Димитър Матевски" Пловдив 35
42 Момчил Дуков 3 НУ "Петко Р. Славейков" Пловдив 35
42 Светлозар Георгиев 3 ОУ "Димитър Талев" Пловдив 35
43 Виктор Николчев 3 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 28
43 Йоанна Арнаудова 3 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 28
43 Теодора Янкова Хаджиева 3 СУ "Константин Величков" Пловдив 28
44 Гергана Йовкова 3 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 24
45 Стоян Владов       3 СУ "Св. Софроний Врачански" Пловдив 22