Резултати на 84 участници (2 клас) в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.) в гр. Пловдив
2 клас 
 от I до XI място
НАГРАЖДАВАНЕ - 6 ДЕКЕМВРИ, 19:00 ч. - ГРАНД ХОТЕЛ "ПЛОВДИВ"
на традиционния КОЛЕДЕН БАЛ НА ЗВЕЗДИТЕ
Забележка: Оцветените в жълто са възпитаници на Академия "21 век"
Място Име Клас Училище Град Точки
Специална награда за високи постижения - КУПА ОТ 81 точки
  Александър Пендов 2 ОУ "Елин Пелин" Пловдив 90
 Сертификат за постижения от 61 до 80 точки
 Сертификат за постижения - Златен медал
  Наталия Грозева 2 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 77
 Сертификат за постижения - Сребърен медал
  Свилен Рибаров 2 СУ "Св. Константин-Кирил Философ" Пловдив 72
 Сертификат за постижения - Бронзов медал
  Йоана Атанасова Линева 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 71
СЕРТИФИКАТ ЗА ПОСТИЖЕНИЯ 
5 Огнян Митов 2 СУ "Братя Миладинови" Пловдив 70
5 Никола Никленов 2 ОУ "Д-р Петър Берон" Пловдив 70
5 Кристиян Борисов 2 ОУ Драган Манчов Пловдив 70
5 Виктория Пехливанова 2 ОУ "Черноризец Храбър" Пловдив 70
5 Антон Деков 2 ОУ "Христо Ботев" с. Брестовица 70
5 Александър Цветков 2 ЧСУ "Дружба" Пловдив 70
6 Рая Атанасова 2 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 67
7 Иван Игнатов 2 СУ "Св. Константин-Кирил Философ" Пловдив 66
8 Дария Пенкова 2 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 65
9 Радина Миланова 2 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 62
9 Владимир Атанасов 2 ОУ "Елин Пелин" Пловдив 62
 СЕРТИФИКАТ ЗА УЧАСТИЕ 59-60 точки
10 Кристиян Минеков 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 60
10 Димитър Траков 2 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 60
11 Магдалена Данаилова Христова 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 59
11 Калина Кънева 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 59
УЧАСТИЕ до 58 точки
12 Радосвет Иванов 2 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 58
12 Божидар Маринов 2 ОУ "Екзарх Антим I" Пловдив 58
13 Християн Хараламбиев Щерев 2 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 55
13 Лилия Пенева 2 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 55
14 Петралия Екимджиева 2 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 54
14 Николай Шилев 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 54
14 Борислав Кръстанов 2 СУ "Иван Вазов" Сопот 54
15 Тодор Гелин 2 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 53
15 Радина Бахчеванова 2 СУ "Св. Константин-Кирил Философ" Пловдив 53
16 Илиян Бахчевански 2 СУ "Св. Константин-Кирил Философ" Пловдив 51
16 Георги Металиков 2 ОУ "Черноризец Храбър" Пловдив 51
16 Георги Досов 2 ОУ "Кочо Честименски" Пловдив 51
17 Деница Сербезова 2 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 50
18 Симеон Иванов Марков 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 49
18 Ема Александрова Костадинова 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 49
18 Димо Михов 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 49
18 Борислав Козаров 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 49
18 Борис Анев 2 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 49
19 Виктория Александрова 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив 48
19 Виктор Колев 2 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 48
20 Ирина Валериева Дублекова 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 47
20 Георги Томов Георгиев 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 47
21 Александър Кайряков 2   Пловдив 46
22 Ивайло Иванов 2 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 45
23 Рая Бухалска 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 44
23 Йоанна Димитрова 2 СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Пловдив 44
23 Андрей Косев 2 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 44
24 Теодор Стилиянов Карлов 2 ОУ "Димитър Димов" Пловдив 43
24 Таня Тихомирова Николаева 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 43
24 Савина Венциславова Тонева 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 43
24 Георги Любомиров Кочовски 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 43
24 Атанас Колев 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 43
25 Стефан Янков 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 42
25 Руслан Илиев 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 42
25 Мюневвер Исмаил Юсеин 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 42
26 Михаела Екимджиева 2 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 41
26 Ина Динкова 2 ОУ "Яне Сандански" Пловдив 41
26 Димитър Мендев 2 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 41
27 Надежда Георгиева Стивасарева 2 ОУ "Граф Н. Игнатиев" Пловдив 40
27 Милан Симеонов Миланов 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 40
27 Кристина Чернева 2 СУ "Св. Константин-Кирил Философ" Пловдив 40
28 Мария Екимджиева 2 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 39
29 Димитър Дойков 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 38
30 Кристиана Михайлова 2 ОУ "Елин Пелин" Пловдив 37
30 Йоана Денева 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 37
31 Борис Райков 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 36
31 Алекс Сухарева 2 СУ "Св. Константин-Кирил Философ" Пловдив 36
32 Павел Атанасов Атанасов 2 СУ "Черноризец Храбър" Пловдив 35
32 Мартин Александров 2 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 35
32 Изабела Иванчева 2 ОУ "Алеко Константинов" Пловдив 35
32 Даниела Николаева Николаева 2 СУ "Св. Паисий Хилендарски" Пловдив 35
32 Венета Махмудиева 2 НУМТИ "Добрин Петков" Пловдив 35
32 Валерия Палийска 2 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 35
33 Стефан Герански 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 28
33 Симеон Атанасов 2 ОУ "Драган Манчов" Пловдив 28
33 Преслава Кошинска 2 ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 28
33 Мери-Джейн Полихронова 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 28
33 Мартин Гаджев 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 28
33 Мария Илиева 2 НУ "П. Р. Славейков" Пловдив 28
33 Дарина Александрова Милушева 2 СУ "Св. Паисий Хилендарски" Пловдив 28
33 Даниел Паков 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 28
33 Александър Спасов 2 ОУ "Васил Левски" Пловдив 28
34 Божидар Пантев 2 ОУ "Княз Александър I" Пловдив 27
35 Константин Рамадан 2 ОУ "Душо Хаджидеков" Пловдив 14
36 Георги Николаев Коритарев 2 СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 13